وبلاگ موبایل فریمور - mobfw blog - آموزش تعمیرات موبایل نرم افزار باکس دانگل سخت افزار فلش فایل رام گوشی اخبار جدید سامسونگ شیائومی اپل پوکو ردمی وان پلاس

آموزش آنلاک آیفون با اپل واچ زمانی که ماسک بر صورت دارید

اپل به طور رسمی iOS 14.5 و watchOS 7.4 را برای عموم منتشر کرده است که تغییری اساسی در ادغام آیفون و اپل واچ ایجاد کرده است. برای اولین بار، اکنون می توانید از اپل واچ خود برای باز کردن قفل آیفون در زمانی که ماسک صورت دارید، استفاده کنید. در اینجا آموزش آنلاک آیفون با اپل واچ زمانی که ماسک بر صورت دارید آن آمده است.

آموزش آنلاک آیفون با اپل واچ با ماسک

برای فعال کردن قابلیت Unlock with Apple Watch، Settings را در آیفون خود باز کنید، سپس به دنبال تنظیمات Face ID & Passcode بگردید. هنگامی که این کلید را برگردانید، اپل واچ شما می‌تواند تا زمانی که شرایط زیر وجود داشته باشد، آیفون شما را احراز هویت کند:

  • Face ID ماسک را تشخیص می دهد
  • Apple Watch شما نزدیک باشد
  • اپل واچ شما روی مچ دست شما قرار دارد
  • Apple Watch شما آنلاک است
  • Apple Watch شما دارای یک رمز عبور فعال است

نکته ای که باید در اینجا به خاطر داشته باشید این است که اپل واچ شما باید به نسخه WatchOS 7.4 و اگر قابلیت تشخیص اپل واچ را غیرفعال کنید، دیگر نمی توانید قفل آیفون خود را با اپل واچ خود باز کنید.

5 روش برای انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی اندروید

هنگامی که این ویژگی را فعال کردید، دفعه بعد که ماسک می‌زنید، آیفون شما به‌طور خودکار با اپل واچ باز می‌شود. در این هنگام یک نوتیفیکیشن در اپل واچ خود دریافت می کنید که به شما می گوید قفل آیفون شما توسط اپل واچ باز شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.